دانلود موزیک ویدیو آهنگ امید Hope


گروه :

تعداد بازدید : 1492 آهنگساز : Limitless Brothers

دانلود موزیک ویدیو آهنگ امید Hope

 

» عنوان:  دانلود موزیک ویدیو آهنگ امید Hope

» سال انتشار:  -

» کاری از  Limitless Brothers

» فرمت / کیفیت:  720p Video Clip, MP4

» نام آلبوم: Hope Music Video


 

گارگردان و تصویربردار: حمیدرضا طاهر
اهنگساز و پیانو: حسین علی بیدگلی
گیتار: حمید جمشیدی
ویولن: احسان اکبری

 

 
توضیحات سازندگان :

وقتی خواستیم برای اهنگ امید ویدئو بسازیم،به تحقیق درباره کلمه امید پرداختیم و به این جمله رسیدیم که "امید آخرین چیزیه که تو انسان از بین میره" یعنی حتی یک فرد تو بدترین و تاریکترین شرایط زندگیش فقط دنبال یه چیز میگرده: یه روزنه-یه نور-یه امید

وقتی داشتیم درباره ی اینده ی کاری موسیقی با بچه ها صحبت میکردیم حمید(گیتاریست گروه)از اینده ی کاریش گله میکرد و میگفت : اینده ی خیلی از کارا تا حدی معلومه ولی ما کاملا رو لبه ی تیغ راه میریم و واقعا معلوم نیست با این همه تلاش از طرف ما و بی تفاوتی نسبت به موسیقی بی کلام-تو اینده چی بسرمون میاد ، همین شد ایده ی اصلی کلیپ .

داستان: حسین"پیانیست گروه" بعد از مدتها به جایی برگشته که موسیقی قبلا براش متولد شده بود ، با نوری سرد و خالی از امید کلاویه هارو نوازش میکنه و یاد بهترین دوران زندگیش میوفته-" اشتیاق به نوازندگی"

به زمان گذشته ی حسین بر میگردیم و اشتیاق رو نشون میدیم، نور امید بیشتر و بیشتر میشه تا جایی که نوازندگان برای قدرت دادن به این نور و امید سهیم میشن. حس رضایت از کاری که میکنن تو چهرشون موج میزنه ولی یه اتفاق ناگوار تمام این حس رو از بین میبره و سکوتی تلخ جایگزین این امید میشه. سازها ترک میشه و به زمان حال حسین برمیگرده که خاطرات رو مرور میکرد. در همین حین حسین متوجه میشه که حمید با شنیدن صدای سازش برگشته و احسان بعد از ملحق شدن بهشون یاداوری میکنه که"هنوز امیدی هست" . و در نهایت نور امید در پشت صحنه به اوج خودش میرسه .

دوستان کلیپمون خیلی جای کار داره و نقص های زیادی داره ولی لطفا برای حمایت از گروه با دوستان خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید .

ممنون - طاهر و بیدگلی .


1
 
رمز کلیه فایل های فشرده در سایت www.nicesoundtracks.com می باشد !
دقت کنید همه ی حروف کوچک وارد شوند !

برچسب ها :

نظرات کاربران :
نظری برای نمایش وجود ندارد !


ثبت نظر جدید :